Blog domowy - informacje dla wszystkich domowników, nie tylko blogerów domowych

Blog domowy pisany dla domów, o domach i przez domownika mieszkającego w domu! Dzielnie się codziennymi tematami domowymi na tym blogu domowym to nie lada misja dla blogera domowego prowadzącego blog domowy!
Blog domowy to blog należący do osoby i zwykle jest to pierwszy blog, który zakłada. Można go używać do dzielenia się przemyśleniami na dowolny temat, a także jako portfolio (co ty nie powiesz ?).

Czym jest blog domowy ?

Blog domowy jest zwykle dobrym pomysłem dla kogoś, kto chce zacząć blogować lub dla kogoś, kto ma pomysł na biznes online i chce przetestować własne pomysły z własnymi treściami, zanim zainwestuje w inne rzeczy. Na chwilę obecna jako, że mamy czas jesienno zimowy i zbliżające się święta dobry temat to jak udekorować dom na jesień. Jesienne dekoracje domu opisane w tym blogu domowym z pewnością będa dobrą inspiracją do dekoracji domu.

Blog domowy dla kogo ?

Blog domowy to blog publikowany na osobistej stronie internetowej lub blogu. Zwykle jest napisany przez właściciela witryny i może być postrzegany jako przedłużenie jego osobowości. Blog domowy może posłużyć osobie która chce wybudować dom - budowa domu jesienią jest jak najbardziej możliwa i polecana jeśli akurat mamy ciepłą jesień.

Blogi domowe aka blog domowy

Blogi domowe są często postrzegane jako sposób na dzielenie się doświadczeniami życiowymi, przemyśleniami i pasjami z innymi. Mogą być również wykorzystywane do promowania innych stron internetowych lub blogów. Warto także przeczytać o tym jak wykonać porządki w ogrodzie na jesień ponieważ niebawem zima, a przed zimą, czyli jesienią warto mieć już porządek w ogrodzie.

Do czego służy blog domowy ?

Blog domowy może służyć do dzielenia się osobistymi przemyśleniami, pomysłami i opiniami z szerszą publicznością. Może być również wykorzystany jako sposób na udokumentowanie podróży osoby lub rodziny. Blog nie musi dotyczyć żadnego konkretnego tematu. Można w nim przeczytać np. jak zrobić ozdoby na choinkę z pomarańczy akurat temat mocno na czasie ponieważ mamy grudzień i niebawem potrzebne będą nam ozdoby choinkowe, pomarańcza będzie tutaj dobrym polem do popisu.

Blog domowy przez kogo pisany ?

Blog domowy jest zwykle pisany przez kogoś, kto interesuje się blogowaniem i chce uczynić z tego swój zawód. Domowy bloger zwykle dzieli się swoimi przemyśleniami na tematy, które są istotne dla niego i jego czytelników. Mogą również dzielić się wskazówkami i trikami dotyczącymi stylu życia, przepisami, projektami typu „zrób to sam”, recenzjami książek itp. Dobry przykład to temat o suszenie prania w domu zima. Sprawa może nie być taka prosta i oczywista. Szuszenie prania w zimie to kwestia dobrej rozkminki.

Powiem tak! NIE MA LIPY W TYM BLOGU DOMOWYM :)